foto: Lubomír Tomeček © ...

Únor 2013

Portrét na gymnáziu

27. února 2013 v 11:09 SG Vrbno
Zatím co Ewa Haltof a Vojta Matuš vyhráli v Novém Městě LOBY, k tomu gratulujeme, v Galerii na schodech připravujeme výstavu s jinou tématikou - a bude to portrét. Hlavní část je věnována našim reprezentantkám v alpských disciplínách a cyklistice. Výstavu pak doplňuje několik fotek, většinou též našich bývalých sportovců . Ještě malá ukázka.

Výstava proběhne v termínu 11.3.-11.4. 2013, vernisáž 11.3. v 10.00 hodin.

Obřák... ve Vrbně... a MS LOB

20. února 2013 v 12:51 SG Vrbno
Nová sjezdovka ve Vrbně pod Pradědem přivítala účastníky víceboje. Nejpočetnější skupinu tvořili zřejmě cyklisté, a tak někteří borci na běžkách předváděli vrcholové výkony. Výsledky na školních stránkách. Protože jsem nebyl v Lotyšsku, využívám této série fotografií k podání informací o výsledcích v na MS LOB. Ewa, Jana a Vojta narazili na silnou konkurenci, v jednotlivcích skončili většínou ve třetí desítce ... nejlepší výsledek pak byl ve štafetách ... šesté místo.

A ještě několik postřehů z MS, jak mi je předala Ewa Haltof. Výborní pořadatelé, těžké tratě " v čárkách", seveřané jsou téměř neporazitelní, a nejvíce se líbili Estonci. A z mého pohledu - rovněž informace na internetu a rychlost předběžných výsledků, včetně mezičasů, perfektní.

24 hodin

14. února 2013 v 14:47 SG Vrbno
Tentokrát to nebyl seriál, ale dvacetičtyřhodinový závod vytrvalců. Míša Knápková, která je na gymnáziu známa svými extrémními výkony, například přechod Beskyd, tentokrát ve své kategorii zvítězila. Na vrchol Lysé hory vyběhla osmkrát .
Velká gratulace!


S trochou nostalgie

5. února 2013 v 21:08 SK Karlovice
Jenom pár fotek z podhůří Jeseníků... nálada se postupně zlepšuje... ale do normálu, a do jara, ještě dost daleko...
.
TOPlist